Чищення кондиціонера парогенератором2

Переваги обробки кондиціонера парогенератором

Обробка парогенератором це найефективніший метод чищення кондиціонерів у Одесі та інших містах. Які ж у нього переваги:

Повне видалення бруду та нальоту: Парогенератор дістає усі куточки внутрішнього блоку та надійно чистить фільтри, теплообмінник, вентилятор.
Безпека для навколишнього середовища: він видаляє весь бруд без додаткових хімічних засобів. Під високим тиском видаляються всі мікроорганізми без шкоди вам і природи.

Видалення бактерій та плісняви: Завдяки високій температурі при якій вмирає вся пліснява та бактерії, що дає чисте повітря без страху алергії.
Збільшення тривалості роботи: Стабільне проведення послуги з парогенератором допоможе йому працювати довго та ефектно без ремонту та збоїв.

Зверніться до професіоналів у Одесі з використанням парогенератора! Ми приїдемо до вас додому чи офісу та виконаємо послуги з гарантією якості. Наші фахівці мають досвід роботи понад 10 років з парогенераторами, що дозволяє гарантувати високу якість та професіоналізм в обслуговуванні вашого обладнання.

Швидко та якісно: завдяки парогенератору ця послуга набагато швидше робить свою справу, ніж раніше було за допомогою традиційного способу. Ви зможете насолоджуватись роботою своєї техніки без особливих перерв у вашому графіку.

Професійне обслуговування: Парогенератор – це вибір сучасних фахівців та обладнання найвищої якості, які працюють на довгострокові відносини з клієнтом.

Не відкладайте виклик майстра! Замовте наші послуги в Одесі з застосуванням парогенератора та забезпечте собі комфорт та свіже повітря у вашому будинку чи офісі.

Скільки часу триває весь процес?
Все залежить від типу системи (спліт-система, канальний, промисловий і т.д.), а також від ступеня його забрудненості, але в середньому йде від 20-30 хвилин на 1 кондиціонер.